Jak zjistím cenu přepravy

Na hlavní stránce si vyberete cíl Vaší cesty, nebo odkud chcete vyzvednout a vyplníte ve formuláři adresu vyzvednutí nebo cíle (ulici, číslo popisné nebo orientační a město nebo obec). Následně kliknete na tlačítko zjistit cenu a zobrazí se Vám informace o ceně, vzdálenosti a odhad doby jízdy. Můžete si vybrat jaký typ vozu požadujete a podle toho se odvíjí i cena.

Je cena konečná?

Ano, cena je konečná, pokud jste vyplnili úplnou adresu, to znamená i ulici a číslo domu. Nástupní sazbu a další jiné poplatky máte zdarma. Pokud Vás vyzvedáváme na letišti, tak neplatíte žádné čekání a žádné zpoždění letu. O zpoždění letu víme a vůz přistavujeme až ve skutečný čas příletu.

Nejlevnější cena je za levný vůz? Co to znamená?

Aby jsme vyhověli zákazníkům, které zajímá levná cena, tak si můžou vybrat kategorii levný vůz. Jedná se o kvalitní vozy Škoda Octavia od roku 2003 a novější.

Můžu si objednat taxi na letiště ve 2:00 ráno?

Samozřejmě si můžete objednat taxi na letiště ve 2:00 ráno. Jezdíme 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Online objednávat lze také 24 hodin denně. Objednávky online vyřizujeme denně v čase 7:00-22:00, pokud vytvoříte objednávku v noci, tak Vám ji potvrdíme ráno. Objednávat telefonicky můžete také v čase 7:00-22:00. Objednávky přijímáme nejpozději 2 hodiny předem.

Jak funguje vyzvednutí z letiště

V objednávce jste zadali číslo letu a tento let monitorujeme. Před příletem nebo v čase příletu obdržíte sms zprávou číslo na řidiče, který Vás čeká na letišti. Bude v hale terminálu čekat s cedulkou s Vaším jménem, nebo jménem cestujícího, který byl uveden v objednávce. Pokud v hale řidič nebude, kontaktujte řidiče telefonicky, že už jste v hale terminálu.

  • +420 770 778 688
  • Po-Ne 8:00 - 22:00

Proč s námi

Pevná cena

Žádná nástupní sazba

Žádné příplatky

Zkušení řidiči

Jezdíme ve dne v noci

 Mapa letiště

Online odlety letiště Praha

Online přílety letiště Praha

Terminál 1

Odlety a přílety pro tyto země:

Velká Británie, Irsko, Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Rusko a všechny státy mimo EU

Terminál 2

Odlety a přílety pro tyto země:

Belgie,Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko Island, Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko

Objednat taxi můžete online přes naše stránky, nebo nám můžete zavolat na telefon 770 778 688
Cenu taxi zjistíte zadaním Vaší adresy do formuláře, kde se Vám následně zobrazí cena pro různé typy přepravy.
Pokud cestujete s dětmi, tak ve formuláři objednávky uveďte, že požadujete dětskou autosedačku a my Vám ji připravíme.
Stálých zákazníků si vážíme a máme pro ně výhody.
Nejlevnější cenu taxi získáte výběrem levného vozu v objednávce.